Denizli Butik Otel

Sıra dışı bir konaklama deneyimine hazır olun…

Tekstil ve turizmin merkezi Denizli’de 50 Deluxe Room, 6 Junior Suit, 2 Corner Suit ve 2 Prestige Suit olmak üzere toplam 60 lüks misafir odası. Denizli’nin önemli ve köklü tekstil firmalarından Gökhan Tekstil’in yatırımı olan ANIM Boutique Hotel, alışılmışın dışında bir konaklama deneyimi vadediyor.

Yüksek tavanlı özel tasarım odalar, Ristorante Loca, VIP alanlar ANIM Boutique Hotel’de sizi bekliyor.

ANIM BOUTIQUE HOTEL

Odalar & Süitler

UNESCO dünya mirasları ile dolu bir destinasyon, DENİZLİ…

Bir sabah gözünüzü açıyor, harika odanızda hazırlanıp mimarisi ile büyüleyen restaurantımızda kahvaltınızı yapıyorsunuz. Sonra bembeyaz büyüsüyle PAMUKKALE, ardından da HIERAPOLIS’i ziyaret ediyorsunuz.
https://www.high-endrolex.com/8

Bu bir hayal değil, biliyorsunuz…

Hierapolis

Pamukkale

Hierapolis

Pamukkale

SİZE ÖZEL

Organizasyon

ANIM Boutique Hotel, Denizli’nin en seçkin düğün, balo ve toplantı organizasyonları için hazır.

Deneyimli ekibimiz siz ve misafirleriniz için tüm detayları düşünecek, etkinliğiniz boyunca sizler için en iyi hizmeti verecek.

Mekan hazırlığından ikramlara, almak istediğiniz tüm hizmeti hayal ettiğiniz gibi gerçekleştireceğiz.

HİZMETLERİMİZ

Otelimizin Sunduğu İmkanlar

Transfer Hizmetleri

Otel misafirlerimize havaalanı veya diğer noktalardan transfer hizmeti sağlayarak, konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyoruz.

Oda Servisi

Misafirlerin konforu ve rahatı için odalarda yemek servisi hizmeti sunarak, hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Bu açıdan Denizli Butik Otel deneyimleri arasında bir numarayız.

Lobi Bar

Otel lobisinde bulunan bar, misafirlere zengin içecek ve atıştırmalık seçenekleri sunarak, keyifli bir sosyalleşme alanı oluşturuyor.

Şef

Otelimizin profesyonel şefi, restoran veya diğer yemek alanlarında, özenle hazırlanmış lezzetli yemekler sunarak, misafirlerin damak tadını tatmin etmeyi hedeflemektedir.

Kahvaltı

Konaklama paketi kapsamında sunulan zengin açık büfe kahvaltı seçenekleri ile güne enerjik başlayın.

Ücretsiz İnternet

Oteldeki tüm misafirlerimizin ücretsiz olarak yararlanabileceği internet erişimi, iş seyahatlerinde veya tatilde iken bağlantıda kalmayı kolaylaştırır.

Loading...